Udruga Studio B

Udruga za promicanje aktivnog sudjelovanja “Studio B” je korisnica institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.

studio b logo

Predsjednica Udruge „Studio B“ 8. je rujna sudjelovala na svečanom potpisivanju i uručivanju Ugovora o dodjeli financijskih sredstava za novi projekt pod nazivom „Šareni centar zajednice“ koji je odobren na javnom pozivu Zaklade “Hrvatska za djecu“ koje je održano u Zagrebu.

Ovim ćemo projektom doprinijeti razvoju lokalne zajednice kroz rad s našim najmlađim članovima, pružajući doprinos osiguravanju jednakih mogućnosti za djecu i mlade iz nerazvijenih područja. Aktivnosti projekta će doprinijeti promicanju osobnih prava djece te podupiranju obrazovnih i rekreacijskih sadržaja od vitalne važnosti za rast i razvoj djece i mladih. Projekt teži izjednačavanju mogućnosti djece i mladih koji žive u nerazvijenim područjima.

Provedba projekta započet će 1. listopada 2022. godine.